8ogi9d6x2f Alice Software Torrents http://alicesoftwaretorrents.blogspot.com/
English (United Kingdom) Lithuanian Russian (CIS)

Naujienos

Nesibaigiantis veiklos ratas Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykloje

    Kiti metai – kitas veiklos ratas? Žvilgsnis į priekį itin svarbus, bet turime bent trumpam atsigręžti ir atgal. 2017 metais Sirvėtos regioninio parko direkcija vykdė dvi neformaliojo vaikų švietimo programas: „Darnoje su gamta“ ir „Saugi elgsena gamtoje“.

Atnaujinta (Sausio 04 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

Vaikišku žvilgsniu į rudeninę padangę

     Spalio mėnuo ypatingas gamtos mylėtojams ne tik savo rudeniškomis spalvomis, bet ir išskrendančių paukščių gausa padangėje. Spalio mėnuo ypatingas gamtos mylėtojams ne tik savo rudeniškomis spalvomis, bet ir išskrendančių paukščių gausa padangėje.

Atnaujinta (Lapkričio 14 d., 2017)

Skaityti plačiau...

 

Keliaukite po regioninius parkus

    Šiais metais minime Lietuvos regioninių parkų įkūrimo 25-metį. Ta proga kviečiame pažinti ir keliauti po 30 regioninių parkų. Šią vasarą Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su žurnalu „Kelionės ir pramogos“, tęsdami Šimtmečio kelionių konkursą, siūlo aplankyti regioninių parkų „perliukus“.

Atnaujinta (Birželio 08 d., 2017)

Skaityti plačiau...

 

Ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ nugalėtojai!

    Pavasariu dvelkiantį ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“ organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus universiteto botanikos sodu. Ankstyvą pavasarį Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykloje mažiesiems gamtos mylėtojams buvo pristatyti konkurso reikalavimai. O NVŠ programos narius dalyvauti konkurse paskatino galimybė savo netradicines idėjas pritaikyti mokymosi procese.

Atnaujinta (Gegužės 30 d., 2017)

Skaityti plačiau...

 

Apie Gamtos mokyklos veiklą LRT Panoramoje

    LRT ,,Panorama" reportažas apie Sirvėtos regioninio parko bei kitose Gamtos mokyklose vykdomą edukacinę veiklą. Žiūrėti čia

Atnaujinta (Gegužės 11 d., 2017)

 
Naujienų archyvas...