8ogi9d6x2f Alice Software Torrents http://alicesoftwaretorrents.blogspot.com/
English (United Kingdom) Lithuanian Russian (CIS)

Naujienos

Kai sužaliuoja gamtos mokyklos palangės...

     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvieną pavasarį organizuoja ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“. Darželinukai, mokiniai ir net šeimos visą pavasarį ant savo palangių augino įvairius augalus. O šių metų dalyvių žaliosios palangės buvo ypatingos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Atnaujinta (Birželio 04 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

100 inkilų Lietuvos paukščiams!

    Šių metų pavasarį Sirvėtos regioninio parko specialistai pasitiko ypatingai. Šįkart neužteko šilumos ir ryškių spalvų gamtoje. Nutarėme atlikti gerą darbą gamtai. Visą kovo mėnesį vyko konkursas „100 inkilų Lietuvos paukščiams“, kuriame dalyvavo mažieji gamtos mylėtojai – darželinukai ir pradinukai.

Atnaujinta (Gegužės 15 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

Tęsiant žygius aplink ežerus

    Tęsiant ciklo „Aplink ežerus“ pažintinius žygius, buvo aplankyti du nedideli ežerėliai – Mergežeris ir Beržuvis. Tačiau nuo dydžio ar gylio tikrai nepriklauso jų vertė.

Atnaujinta (Kovo 19 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

100 inkilų Lietuvos paukščiams!

     Kviečiame mokinius iki 11 metų pagaminti išskirtinį, originalų, praktišką inkilą paukščiams ir dalyvauti konkurse! Konkurso nuostatai

Atnaujinta (Kovo 01 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

Kasdienės duonos atsinešt einu...

     Vasario 5-ąją minime Šv. Agotos, Duonos dieną. Ši diena minima ne tik Lietuvoje. Štai Katanijos mieste, Sicilijoje, kur kažkada gyveno mergelė Agota, ji švenčiama net keletą dienų.

Atnaujinta (Kovo 01 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 
Naujienų archyvas...