8ogi9d6x2f Alice Software Torrents http://alicesoftwaretorrents.blogspot.com/
English (United Kingdom) Lithuanian Russian (CIS)

Naujienos

2018 metų Lietuvos medžio rinkimai

    Kviečiame balsuoti už Adamavo ąžuolą 2018-ųjų Lietuvos medžio rinkimuose

 

Žalioji savaitė Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykloje

    Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykla – erdvė, kurioje susitinka gamtos mylėtojai ir jos puoselėtojai. Tai vieta kažko pradžiai. Kartais įgyvendinamos idėjos, kartais prasmingo susitikimo, o neretai naujų žinių, pojūčių, atradimų gamtoje užuomazgai. Šioje mokykloje besilankantys daugiausiai dėmesio skiria gamtos pažinimui.

Atnaujinta (Liepos 19 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

Kai sužaliuoja gamtos mokyklos palangės...

     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvieną pavasarį organizuoja ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“. Darželinukai, mokiniai ir net šeimos visą pavasarį ant savo palangių augino įvairius augalus. O šių metų dalyvių žaliosios palangės buvo ypatingos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Atnaujinta (Birželio 04 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

100 inkilų Lietuvos paukščiams!

    Šių metų pavasarį Sirvėtos regioninio parko specialistai pasitiko ypatingai. Šįkart neužteko šilumos ir ryškių spalvų gamtoje. Nutarėme atlikti gerą darbą gamtai. Visą kovo mėnesį vyko konkursas „100 inkilų Lietuvos paukščiams“, kuriame dalyvavo mažieji gamtos mylėtojai – darželinukai ir pradinukai.

Atnaujinta (Gegužės 15 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 

Tęsiant žygius aplink ežerus

    Tęsiant ciklo „Aplink ežerus“ pažintinius žygius, buvo aplankyti du nedideli ežerėliai – Mergežeris ir Beržuvis. Tačiau nuo dydžio ar gylio tikrai nepriklauso jų vertė.

Atnaujinta (Kovo 19 d., 2018)

Skaityti plačiau...

 
Naujienų archyvas...